Leírás és Paraméterek
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 10 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 5 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 5 oldal/perc |
| Csatlakozók | Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Wi-Fi Direct, Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4) |
| Kezelőpanel | 3,7 cm-es LCD kijelző |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 3000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200 - 500 oldal |
| Termék mérete | 375 x 347 x 179 mm (szé x mé x ma) |
| Termék tömege | 4 kg |
| Zajszint | 51 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 12 W, (készenlét) 4,3 W, (alvó) 0,7 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP LJ M402D nyomtató
72.500 Ft
Epson EcoTank M2140 (C11CG27403)
71.900 Ft