Leírás és Paraméterek
| Színkezelés | színes |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 5 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 4,8 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 100 lap (20 fotópapír) hátsó adagolás |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 50 lap |
| Csatlakozók | 1 USB 2.0 |
| Kezelőpanel | 6,9 cm-es színes LCD kijelző, érintőpanel |
| Termék mérete | 542 x 386 x 196 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 8,2 kg |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 14 W; (készenlét) 4,1 W; (alvó) 1,6 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP LaserJet Enterprise MFP M430f
195.500 Ft
Kyocera ECOSYS M2635 DN MFP
195.200 Ft
HP PageWide 377 DW
194.800 Ft
Brother HL-L8360CDW
196.900 Ft