Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Fax | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 22 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Beolvasás típusa | színes síkágyas + 50 lapos DADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 dpi |
| Másolási sebesség | 22 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 999 oldal |
| Fax küldési/fogadási sebesség | 33,6 kbps / kb. 3 mp/oldal |
| Faxmemória | 100 oldal |
| Csatlakozók | Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), USB-csatlakozó, Near Field Communication (NFC) |
| Kezelőpanel | 10,9 cm-es színes érintőképernyő |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 25000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 300-1600 oldal |
| Termék mérete | 425 x 388 x 330 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 12,1 kg |
| Zajszint | 38 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 20 W, (készenlét) 8,9 W, (alvó) 1,2 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 év |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Canon TS9550 (2988C006AA)
108.500 Ft
Canon PIXMA G3411 (2315C025AA)
106.900 Ft
Brother TD-2020A címkenyomtató
106.100 Ft