Leírás és Paraméterek
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | tintasugaras (patronos) |
| Érintőképernyő | nem |
| Fekete nyomtatási sebesség | 10 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 7 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1200 x 1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Beolvasás típusa | Színes síkágyas, automatikus lapadagoló (ADF) |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 dpi |
| Másoló műszaki adatai | |
| Másolási sebesség | 4 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 9 oldal |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 100 lap + 35 lapos ADF |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 25 lap |
| Kétoldalas nyomtatás | automatikus |
| Csatlakoztatás és üzemeltetés | |
| Csatlakozók | 1 nagy sebességű USB 2.0, Wi-Fi 802.11b/g/n (kétsávos) |
| Vezeték nélküli | igen |
| Memória | 256 MB |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 1000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 100–400 oldal |
| Termék mérete | 432,5 x 361,1 x 132,1 mm (Szé x Mé x Ma) |
| Termék tömege | 5,22 kg |
| Zajszint | 6,4 B(A) |
| Energiafogyasztás | (készenlét) 4 W, (alvó) 1,7 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 év |
Hasonló termékek
Canon TS5150 (2228C006AA)
37.700 Ft
Brother PT-D460BTVP Feliratozó
37.100 Ft