Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | lézer / LED |
| Nyomtatás műszaki adatai | |
| Fekete nyomtatási sebesség | 34 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 600 x 600 dpi |
| Lapolvasó műszaki adatai | |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas, 50 lapos ADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 1200 dpi |
| Másoló műszaki adatai | |
| Másolási sebesség | 34 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 99 oldal |
| Papírkezelés | |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 250 lapos tálca + 1 lapos kézi adagoló + 50 lapos ADF |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 150 lap |
| Hordozó méretek | A4, A5, A6, JIS B5, DL, C5, B5 és egyedi méretek:98 x 148 mm től 216 x 356 mm ig. |
| Kétoldalas nyomtatás | kézi |
| Csatlakoztatás és üzemeltetés | |
| Csatlakozók | Hi-Speed USB 2.0, Ethernet 10/100 Base TX, Wireless 802.11.b/g/n, WiFi Direct |
| Vezeték nélküli | igen |
| Memória | 512 MB |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 30000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 2500 oldal |
| Operációs rendszer kompatibilitás | Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64 bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11 |
| Általános jellemzők | |
| Termék mérete | 415 x 360 x 352 mm (Szé x Mé x Ma) |
| Termék tömege | 10 kg |
| Szín | ff |
| Garancia | 1 év |
Hasonló termékek
Brother DCP-1622WE
70.900 Ft
Brother PT-E310BTVP Feliratozó
71.200 Ft