Leírás és Paraméterek
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | tintasugaras (patronos) |
| Fekete nyomtatási sebesség | 7,7 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 4 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800×1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800×1200 dpi |
| Beolvasás optikai felbontása | 600×1200 dpi |
| Másolási sebesség | 3 oldal/perc |
| Termék mérete | 435 × 327 × 145 mm (szé x mé x ma) |
| Termék tömege | 4 kg |
| Zajszint | 48 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 9 W, (készenlét) 1,3 W, (alvó) 0,8 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 év |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Canon TS3451 W (4463C026AA)
22.800 Ft
Canon TS3452 W (4463C046AA)
22.800 Ft
Canon TS3355 (3771C040AA)
22.900 Ft
Brother PTE110VP feliratozógép
22.600 Ft
Canon TS3150 (2226C006AA)
22.500 Ft