Leírás és Paraméterek
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 15 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1440 x720 dpi |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 150 lap |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 30 lap |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 5000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200 - 800 oldal |
| Termék mérete | 375 x 267 x 161 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 3,5 kg |
| Energiafogyasztás | (aktív) 13 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP Smart Tank 515 AIO (1TJ09A)
91.900 Ft
Xerox B235DNW MFP LEÉRTÉKELT
91.500 Ft