Leírás és Paraméterek
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 15 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1440 x720 dpi |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 150 lap |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 30 lap |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 5000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200 - 800 oldal |
| Termék mérete | 375 x 267 x 161 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 3,5 kg |
| Energiafogyasztás | (aktív) 14 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Brother QL820NWBZW1 Feliratozó
96.400 Ft
Epson WorkForce Pro WF-C5210DW
95.600 Ft
Xerox B305DNW ADF mono MFP
96.800 Ft
HP Gloss Enhancer Upgrade Kit
97.200 Ft