Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 20 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1200 x 2400 dpi |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 250 lap + 1 lapos hátsó adagoló |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 100 lap |
| Hordozó méretek | Legal, A4 |
| Csatlakozók | Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Ethernet-csatoló (100 Base-TX / 10 Base-T), Wi-Fi Direct, Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Bluetooth |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 5000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200-1500 oldal |
| Termék mérete | 375? x 347 x 151 mm (szé x mé x ma) |
| Termék tömege | 4,3 kg |
| Zajszint | 56 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 13 W, (készenlét) 3,3 W, (alvó) 0,7 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP Color LaserJet Pro MFP M182n
121.700 Ft
Brother PTP910BT Cube Feliratozó
121.800 Ft
Xerox C320dw Színes Nyomtató
122.000 Ft
Canon MAXIFY MB5450 MFP
119.400 Ft