Leírás és Paraméterek
| Színkezelés | színes |
| Technológia | tintasugaras (patronos) |
| Fekete nyomtatási sebesség | 15,8 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 11,3 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 dpi x 4800 dpi |
| Másolási sebesség | 15,8 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 99 oldal |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 100 lap + 20 lap fotópapír |
| Csatlakozók | USB, WiFi, WiFi Direct |
| Vezeték nélküli | igen |
| Kezelőpanel | 6,1 cm-es LCD színes kijelző |
| Termék mérete | 349 x 340 x 142 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 6,6 kg |
| Zajszint | 33 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 18 W, (készenlét) 6 W, (alvó) 0,7 W |
| Garancia | 1 év |
| USB kábelt nem tartalmaz |