Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 15 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 8 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS), 30 lapos ADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 8 oldal/perc |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 150 lap (20 fotópapír) + 30 lap ADF |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 30 lap |
| Csatlakozók | USB, Ethernet, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Kezelőpanel | 6,1 cm-es érintőképernyő, LCD kijelző |
| Termék mérete | 375 x 347 x 231 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 7,3 kg |
| Energiafogyasztás | (aktív) 12 W, (készenlét) 5,3 W, (alvó) 0,9 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP Color LaserJet Pro MFP M282nw
132.400 Ft
HP Neverstop Laser 1200W (4RY26A)
132.800 Ft