Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Fax | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 25 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 25 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800 x 2400 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 2400 dpi |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas + 50 lapos DADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 12 oldal/perc |
| Fax küldési/fogadási sebesség | 33,6 kbps vagy 3 mp/oldal |
| Faxmemória | 550 oldal |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 2 x 250 lapos tálca + 50 lapos hátsó adagoló + 50 lapos automatikus duplex lapbeolvasó (DADF) |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 125 lap |
| Kezelőpanel | 10,9 cm-es színes érintőképernyő |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 30000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200 - 3300 oldal |
| Termék mérete | 425 x 500 x 350 mm (szé x mé x ma) |
| Termék tömege | 17,8 kg |
| Energiafogyasztás | (aktív) 19 W, (készenlét) 9,1 W, (alvó) 0,8 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Brother TJ-4420TN ipari címkenyomtató
567.200 Ft
HP LaserJet Enterprise MFP M528dn
577.900 Ft
Ricoh IMC300 színes A4 MFP
580.200 Ft
Brother TJ-4121TN ipari címkenyomtató
560.400 Ft