Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 13 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 10 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 8 oldal/perc |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 100 lap papírtálca + hátsó adagolótálca + CD/DVD tálca |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 50 lap |
| Csatlakozók | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct, USB-csatlakozó |
| Kezelőpanel | 6,8 cm-es LCD kijelző |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 250 - 1500 oldal |
| Termék mérete | 425 x 359 x 161 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 8 kg |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 16 W, (készenlét) 4,2 W, (alvó) 1 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Canon MF 522X
207.010 Ft
Samsung SL-M4030ND
186.563 Ft
Kyocera ECOSYS M3040 DN
222.123 Ft
Brother MFC-9340CDW
168.021 Ft
Samsung SL-M4075FR MFP
166.370 Ft
HP DesignJet T120
231.775 Ft
Canon MF 525X
236.601 Ft
HP PageWide Pro 452 DW
161.163 Ft