Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Érintőképernyő | igen |
| Fekete nyomtatási sebesség | 16 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 12 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 8 oldal/perc |
| Csatlakozók | USB, Ethernet, Wi-Fi Direct, USB-csatlakozó, Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), SD Card Slot |
| Kezelőpanel | 10,9 cm-es színes érintőképernyő |
| Termék mérete | 403 x 369 x 162 mm (Szé x Mé x Ma) |
| Termék tömege | 8,4 kg |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 17 W, (készenlét) 7,5 W, (alvó) 0,8 W |
| Garancia | 1 év |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Brother MW260 mobil nyomtató
262.200 Ft
Xerox B1025DN A3 másológép simatetős
257.600 Ft
Epson L18050 A/3+ ITS Fotónyomtató
255.950 Ft
Brother PJ-883 mobil nyomtató
266.400 Ft
Canon i-SENSYS X 1440iF (BF5951C002AA) - mono lézer multifunkciós nyomtató
-51.910 Ft