Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 16 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 12 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 4800 dpi |
| Másolási sebesség | 8 oldal/perc |
| Csatlakozók | Ethernet, USB, Wi-Fi Direct, USB-csatlakozó, Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), SD Card Slot |
| Kezelőpanel | 10,9 cm-es színes érintőképernyő |
| Termék mérete | 523 x 379 x 169 mm (Szé x Mé x Ma) |
| Termék tömege | 11,1 kg |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 17 W, (készenlét) 7,5 W, (alvó) 0,8 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 év |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
HP DesignJet T230 24" nyomtató
318.200 Ft
HP Designjet Z6200 42" felcsévéló
316.400 Ft
Canon LBP361DW nyomtató
322.900 Ft
HP DesignJet Take-up Reel /44"/
323.100 Ft
HP DesignJet T250 24" nyomtató
324.800 Ft