Leírás és Paraméterek
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 5 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 4,8 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 10 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 99 oldal |
| Csatlakozók | 1 USB 2.0 |
| Kezelőpanel | 6,9 cm-es színes LCD kijelző, érintőpanel |
| Termék mérete | 542 x 386 x 196 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 9,1 kg |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 14 W; (készenlét) 5,3 W; (alvó) 1,6 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |