Leírás és Paraméterek
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 15 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 720 x 1440 dpi |
| Beolvasás típusa | színes, síkágyas |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 15 oldal/perc |
| Hordozó méretek | A4, A5, A6, Legal, B5, B6, C6 (Boríték), DL (boríték), No. 10 (boríték), Letter |
| Csatlakozók | Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Wi-Fi Direct, Vezeték nélküli LAN, IEEE Kezelőpanel:3,7 cm-es LCD kijelző |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 5000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 200 - 1500 oldal |
| Termék mérete | 375 x 318 x 200 mm (szé x mé x ma) |
| Termék tömege | 5 kg |
| Zajszint | 56 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 15 W, (készenlét) 4,3 W, (alvó) 0,7 Garancia:1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Epson L4150 ITS Mfp (C11CG25401)
93.800 Ft
Brother HL-L3210CW (HLL3210CWYJ1)
93.600 Ft
Brother PTE550WSP feliratozógép
93.300 Ft