Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Fax | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Érintőképernyő | igen |
| Fekete nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS), 50 lapos DADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi |
| Másolási sebesség | 22 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 999 oldal |
| Fax küldési/fogadási sebesség | 33,6 kbps |
| Faxmemória | 550 oldal |
| Kezelőpanel | 12,7 cm-es színes érintőképernyő |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 75 000 oldal |
| Termék mérete | 613 x 755 x 493 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 45,8 kg |
| Zajszint | 51 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 39 W, (készenlét) 17 W, (alvó) 1,3 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |