Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1.200 x 1.200 dpi |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 250 lapos tálca + 80 lapos többcélú tálca + 500 lapos opcionális tálca |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 150 lap |
| Hordozó méretek | C4 (Boríték), Legal, A6, A5, B5, Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4, B6, C5 (Boríték), No. 10 (boríték), Felhasználó által definiált, C6 (Boríték), DL (boríték) |
| Kétoldalas nyomtatás | automatikus |
| Kezelőpanel | 6 cm-es színes LCD kijelző |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 45 000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 250 - 2500 oldal |
| Termék mérete | 425 x 535 x 357 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 14,9 kg |
| Zajszint | 55 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 23 W, (készenlét) 7 W, (alvó) 1,1 W |
| Garancia | 3 év regisztráció esetén |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Brother PTP950NW feliratozógép
187.400 Ft
Xerox C315fdw színes MFP
186.800 Ft
Brother MFCJ3940DW ADF A3 MFP
189.990 Ft