Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Fax | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | fekete-fehér |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | tintasugaras (patronos) |
| Fekete nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 1.200 x 1.200 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS), 50 lapos DADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi |
| Másolási sebesség | 22 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 999 oldal |
| Fax küldési/fogadási sebesség | 3 mp/oldal |
| Faxmemória | 550 oldal |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 250 lapos tálca + 80 lapos többcélú tálca + 500 lapos opcionális tálca + 50 lapos DADF |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 150 lap |
| Csatlakozók | Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, A típusú USB 1.1 (2x), Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Ethernet interfész (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Near Field Communication (NFC) |
| Kezelőpanel | 10,9 cm színes érintőképernyős LCD kijelző |
| Maximum havi nyomtatási kapacitás | 45 000 oldal |
| Javasolt havi nyomtatási mennyiség | 250 - 2500 oldal |
| Termék mérete | 425 x 535 x 357 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 18,3 kg |
| Zajszint | 55 dB(A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 23 W, (készenlét) 7 W, (alvó) 1 W |
| Garancia | 3 év regisztráció esetén |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Xerox VersaLink B600V_DN nyomtató
349.400 Ft
Xerox B 1025 DN
342.800 Ft
Brother TJ-4020TN ipari címkenyomtató
352.300 Ft