Leírás és Paraméterek
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Érintőképernyő | nem |
| Fekete nyomtatási sebesség | 10,5 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 5 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 5760 x 1440 dpi |
| Beolvasás optikai felbontása | 1200 x 2400 dpi |
| Másolási sebesség | 5 oldal/perc |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 100 lap (20 fotópapír) |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 30 lap |
| Hordozó méretek | A4, A5, A6, B5, C6 (Boríték), DL (boríték), No. 10 (boríték), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Kétoldalas nyomtatás:kézi |
| Csatlakozók | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Vezeték nélküli | igen |
| Termék mérete | 375 x 347 x 187 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 5,5 kg |
| Energiafogyasztás | (aktív) 12 W, (készenlét) 3,9 W, (alvó) 0,7 W |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz | |
| 1 szett tinta + extra fekete |
Hasonló termékek
Epson M2120 ITS Mfp (C11CJ18402)
93.900 Ft
Brother HL-L3210CW (HLL3210CWYJ1)
93.600 Ft
Brother PTE550WSP feliratozógép
93.300 Ft