Leírás és Paraméterek
| Kétoldalas nyomtatás | igen |
| Fax | igen |
| Hálózati | igen |
| Lapadagolós | igen |
| Multifunkciós | igen |
| Színkezelés | színes |
| Wi-Fi-s | igen |
| Technológia | külső tintatartályos |
| Fekete nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Színes nyomtatási sebesség | 24 oldal/perc |
| Fekete nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Színes nyomtatási minőség | 4800 x 1200 dpi |
| Beolvasás típusa | Konkakt képérzékelő (CIS), 50 lapos ADF |
| Beolvasás optikai felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi |
| Másolási sebesség | 24 oldal/perc |
| Másolatok maximális száma | 999 oldal |
| Fax küldési/fogadási sebesség | 33,6 kbps |
| Faxmemória | Akár 550 oldal/6 MB |
| Bemeneti papírtálca kapacitása | 500 lap + 80 többfunkciós tálca + 1 lapos manuális + 50 lapos ADF + 2x500 lapos opcionális |
| Kimeneti papírtálca kapacitása | 250 lap |
| Termék mérete | 516? x 522 x 514 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Termék tömege | 31 kg |
| Zajszint | 50 dB (A) |
| Energiafogyasztás | (aktív) 39 W, (készenléti) 17 W, (alvó) 2,4 W |
| Szín | színes |
| Garancia | 1 +2 év regisztrációval |
| USB kábelt nem tartalmaz |
Hasonló termékek
Brother MW260 mobil nyomtató
262.200 Ft
Epson L8160 ITS MFP (C11CJ20402)
260.800 Ft
Brother PJ-883 mobil nyomtató
266.400 Ft
Canon i-SENSYS X 1440iF (BF5951C002AA) - mono lézer multifunkciós nyomtató
-51.910 Ft
Xerox B1025DN A3 másológép simatetős
257.600 Ft
Lexmark CS632dwe színes nyomtató
268.600 Ft